بيوت و فلل للبيع في هايد بارك, صفحة 7

503 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بأقل سعر في هايد بارك استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٥١ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كمبوند هايد بارك 10% مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٣٣ متر مربع

    ١٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا احسن موقع في هايد بارك علي مساحة خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب مودرن مستقله بيع هايد بارك موقع مميز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤١٠ متر مربع

    ١٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب بموقع مميز في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    إتش بي آر 2, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف نوم فيلا مستقلة في سيتي جيت تقسيط علي 8 سنين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كلاسيك فيلا مستقله في هايد بارك متشطبه جاهزة للسكن

    Gaby's Homes logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٩٨ متر مربع

    ١١٣٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع بهايد بارك مفروشه بالكامل مودرن

    I-Zone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون للبيع بفيو مفتوح وسعر مغري جدا

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ذات طابع خاص جدا استلام فورى لوكيشن خطيييييير

    Corporate Deals logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٧ متر مربع

    ٨٢٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة حيث يلتقي الأسلوب بالاستثمار الذكي

    Roots Development logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٣٥٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا كلاسيك في هايد بارك برايم لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 3, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٢ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا في هايد بارك و اكبر مساحه اراضي

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٦ متر مربع

    ١١٥٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ومتشطبه High end ببرايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في هايد بارك في موقع متميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    ٥٣٤م ستاند الون بفيو واطلالة رائعة في هايد بارك

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    4

    ٥٣٤ متر مربع

    ٩٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كلاسيك موقع مميز جدا هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك التجمع ستاند الون برايم لوكيشن سعر مميز

    متصدر

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر على 8 سنوات - بوابة المدينة - 5٪ م

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكيفات بحري استلام فوري علي حديقه

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري Full Park View باقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل في هايد بارك فيو رائع

    متصدر

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في موقع متميز تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا في أحسن موقع وأكبر مساحة في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع