بيوت و فلل للبيع في هايد بارك, صفحة 10

503 عقارات أخرى
  • 8

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع هايد بارك جاهزة

    Aqarpedia For Resale logo image

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٧ متر مربع

    ١٠٠٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا – موقع مميز جدًا بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس بحمام سباحه بسعر اقل من السوق

    Capital Broker logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كلاسيك احسن موقع اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك 270 متر جاهزه للسكن بموقع وسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك نصف تشطيب بموقع مميز في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٤ متر مربع

    ٨٠٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحه للبيع في هايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    جاردنفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون نصف تشطيب مميز للبيع بكمبوند هايد بارك

    Host Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٥٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس للبيع في كمبوند هايد بارك "Hyde Par

    Circle Realestate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في هايد بارك التجمع الخامس

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٢٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك في موقع مميز وتشطيب كامل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    إتش بي آر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع تشطيب كامل ف هايد بارك Hyde Park

    Sonic For Real-Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٥٢ متر مربع

    ١١٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاردن فيو متشطبه ومفروشه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في موقع متميز للغاية هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ((استلام فوري)) فيلا 364م بموقع مميز ف هايد بارك

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع في هايد بارك بافضل فيو + سعر لقطه

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ٢٦٤٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا vip للبيع في هايد بارك برايم لوكيشن

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٦ متر مربع

    ١٧٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع 327 امام الجامعة الامريكية AUC

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٢٤٤٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحة كبيره كاملة التشطيب و الفرش اول سكن

    Susqual Management logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مودرن فيو لاند سكيب 450م استلام فورى

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٢١٢ متر بكمبوند هايد بارك ٣ غرف بمقدم و تقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٩٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في هايد بارك بخصم 24٪ - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٢٦٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في هايد بارك بخصم 24٪ - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ١٢٦٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه في هايد بارك قسط علي ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر - فيلا فيو لاندسكيب بمقدم 5٪ تقسيط 10 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١٢٧٬١٨٨ جنيه/متر مربع