بيوت و فلل للبيع في هايد بارك, صفحة 5

503 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع فى هايد بارك بحمام سباحه خاص

    Conquer Properties logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري باقل سعر فالسوق

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل استلام فوري بموقع مميز واقل سعر فالسوق

    Egypt Best Properties logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فوري بأقل من سعر الشركة ريسيل

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف كمبوند هايد بارك كلستر2 باقل سعر

    كلاستر 3, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ستاندالون في هايد بارك استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنتين في التجمع الخامس تقسيط على 10 س

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل استلام فوري قابلة للتفاوض

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بأقل سعر لوكيشن في قلب الكمبوند

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك أرض 485 متر

    The Broker EG logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك بتشطيب فاخر للبيع في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون استلام فوري للبيع في هايد بارك

    متصدر

    Houseology logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بسعر مميز - فيلا 550م في اميز لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة استلام فوري في اميز لوكيشن في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر مش هيتكرر في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥١ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري نصف تشطيب بموقع مميز في هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٢٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في هايد بارك استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قصر فاخرة استلام فوري في هايد بارك نيو كايرو

    Property  Hills. logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري نصف تشطيب للبيع في هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ريسيل بسعر مش هيتكرر في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة للبيع في هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٥٢ متر مربع

    ١٢٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايد بارك بمساحة أرض كبيرة وتقسيط

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز تاون هاوس للبيع فيو مفتوح في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع بإطلالة مفتوحة في هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٩ متر مربع

    ١١٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع