بيوت و فلل للبيع في قطامية ديونز, صفحة 9

339 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ١٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على الجولف للبيع فى قطامية ديونز

    Platinum Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى قطامية ديونز جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ١٬١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قطامية ديونز تطل علي الجولف متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف ثاني علي الجولف في قطامية ديونز

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٠٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع قطامية ديونز جاهزة للاستلام بسعر مميز

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف قطامية ديونز متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

6

    6

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٩٠٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-ستاندالون 1750دايركت علي الجولف للبيع

    YaKan Properties logo image

7

    7+

    ١٬٧٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية ديونز صف أول على الجولف

    KAMF logo image

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ١٬٠٢٥ متر مربع

    ١٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في القطامية ديونز صف اول جولف

    Arabia For Real estate logo image

7

    7

    ١٬١٤٦ متر مربع

    ١٤١٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دايركت علي الجولف تشطيب مميز جدا اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون اقل سعر تطل علي الجولف لوكيشن مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة صف اول علي ملعب الغولف أقل سعر في ديونز

    Egypt Best Properties logo image

7

    7+

    ١٬٤٦٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بموقع مميز مفروشة بالكامل

    Mr .Estates logo image

7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 1200متر مميزه بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

6

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا مميزه برايم لوكيشن بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع برايم لوكيشن جولف فيو بأميز موقع

    Square real estate logo image

6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بتصميم راقٍ ومسبح خاص في قلب Lake View

    Arabia For Real estate logo image

7+

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند القطامية ديونز

    Arabia For Real estate logo image

7+

    7+

    ٣٬٥٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في قطامية ديونز

    Arabia For Real estate logo image

7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونر-ستاندلون1700م للبيع صف اول علي الجولف

    YaKan Properties logo image

7+

    6

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول جولف للبيع | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 7 غرف صف أول جولف للبيع في قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | 9 غرف | قطامية ديونز

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل مباشرة على الجولف والبحيرات قطاميا ديونز

    Susqual Management logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٨٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع