بيوت و فلل للبيع في قطامية ديونز, صفحة 4

339 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فيو جولف صف أول | قطامية ديونز

    NIFE Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع أو للإيجار قطامية ديونز مع مسبح

    Arabia For Real estate logo image

7

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي فيلا 1850 متر وارض 1450 فيو واطلالة مميزة

    MD Signature logo image

6

    7+

    ١٬٨٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لارج فيلا 2000 متر وارض 2610 متر استلام فوري

    MD Signature logo image

7

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري قطاميه ديونز 900 متر وارض 1500متر

    MD Signature logo image

7

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1400م بموقع مميز -Katamya Dunes

    AK Circle logo image

7+

    7+

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مودرن فيلا مستقلة 900 متر ارض 1370 متر

    MD Signature logo image

6

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٢٢٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة 900 م + حمام سباحة - صف اول علي الجولف

    AK Circle logo image

7+

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز فيلا 1150 متر ارض 1500 متر استلام فوري

    MD Signature logo image

7

    7+

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ١٨٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 780 متر وارض 1380 متر تشطيب كامل

    MD Signature logo image

6

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ٢١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٠٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ONE STORY VILLA 2000 M 1ST ROW GOLF KATAMYA DUNES

    MD Signature logo image

7

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٥١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Unique Family House on One of the Best Locations

    MD Signature logo image

7+

    7+

    ٢٬٨٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1710 متر فيو رائع فى قطامية ديونز

    MD Signature logo image

7+

    7+

    ١٬٧١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 780 م من احلى المواقع داخل الكمبوند فيو مفتوح

    MD Signature logo image

5

    6

    ٧٨٠ متر مربع

    ٢٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدا 500 متر فى قطامية ديونز

    متصدر

    MD Signature logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٨٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جدا مبانى 100 م بدور تانى و حمام سباحة

    MD Signature logo image

7

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1400 م فيو مميز بسعر لقطة فى قطامية ديونز

    MD Signature logo image

7

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بحمام سباحه خاص للبيع فى القطامية ديونز

    Ninety Two logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٩٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطة بقطامية ديونز مبانى 100م فيو مفتوح

    MD Signature logo image

7

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 845 متر ارض 987 متر صف تانى جولف قطامية ديونز

    MD Signature logo image

7+

    7+

    ٨٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 875م -استلام فوري -5غرف-قطامية ديونز

    AK Circle logo image

7

    7+

    ٨٧٥ متر مربع

    ٢٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيو جولف وليك مساحة كبيرة 1100 متر

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثانى من الجولف مع حمام سباحة فى ديونز

    Do estate logo image

5

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة من أجمل الإطلالات في قطامية ديونز

    Do estate logo image

5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٩٩٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه+اسانسير 7غرف للبيع قطامية ديونز

    Horizon Estate logo image

7

    7

    ٩٨٧ متر مربع

    ١٠٠٬٥٨٢ جنيه/متر مربع