بيوت و فلل للبيع في قطامية ديونز, صفحة 3

339 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٧٧٬١٩٣٬٨٩٥ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في قطاميةديونز صف أول مميز

    Element Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٧٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بإطلالة مباشرة على الجولف

    Spade consultancy logo image

7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة فيو مميز ع الجولف ب قطامية ديونز

    Global Marketing Real Estate logo image

6

    6

    ١٬٦٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا للبيع في قطامية ديونز.

    iHome logo image

7

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحمام سباحه في القطاميه ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف ب قطامية ديونز

    Global Marketing Real Estate logo image

5

    7

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند القطامية ديونز القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ١٬٠٣٦ متر مربع

    ١٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند قطاميه ديونز صف اول

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في القطامية ديونز صف اول جولف

    Arabia For Real estate logo image

7+

    7+

    ١٬١٤٦ متر مربع

    ١٣٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول على الجولف/ القطامية ديونز

    متصدر

    Saryat Estate Real Estate logo image

7+

    3

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٤٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قطامية ديونز مساحة البناء 1200 متر مربع

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قطامية ديونز مساحة البناء 1300 متر مربع

7+

    7+

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع صف أول داخل قطامية ديونز

    Element Estate logo image

5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – صف أول جولف – قطامية ديونز

    Arabia For Real estate logo image

4

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه فيلا مستقلة للبيع 60 % تشطيب في قطامية ديونز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٥٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدا صف اول قطاميه ديونز

    All 90 logo image

5

    5

    ١٬٤٤٥ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاتاميا ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ١٬٠٣٤ متر مربع

    ١٧٨٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا 8 غرف نوم استلام فوري بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7+

    ٨٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ١٬٠٣٣ متر مربع

    ١٧٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون متشطبة بمساحة كبيرة قطامية ديونز

    Spade consultancy logo image

7

    7

    ٩٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بحمام سباحة للبيع في قطامية ديونز

    Hodoud for Real Estate logo image

6

    6

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 6غرف بمقدم 5% فقط لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس 1750 متر (2 توين هاوس) صف اول

    MD Signature logo image

7

    7+

    ١٬٧٥٠ متر مربع

    ١٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاميلي هاوس 1200م بحمام سباحة خاص استلام فوري

    MD Signature logo image

6

    7

    ١٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٧٩ جنيه/متر مربع