بيوت و فلل 5 غرفة نوم للبيع في قطامية ديونز

48 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله او صف علي الجولف موقع مميز ديونز

    Eviča logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في قطامية ديونز صف أول على الجولف تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أول صف جولف قطامية ديونز تشطيب كامل

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٨٧٥ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف أستلم فيلا 5 غرف – بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٤٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل على الجولف بحمام سباحه في القطاميه ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف ب قطامية ديونز

    Global Marketing Real Estate logo image

5

    7

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند قطاميه ديونز صف اول

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع صف أول داخل قطامية ديونز

    Element Estate logo image

5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٥٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدا صف اول قطاميه ديونز

    All 90 logo image

5

    5

    ١٬٤٤٥ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 780 م من احلى المواقع داخل الكمبوند فيو مفتوح

    MD Signature logo image

5

    6

    ٧٨٠ متر مربع

    ٢٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثانى من الجولف مع حمام سباحة فى ديونز

    Do estate logo image

5

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة من أجمل الإطلالات في قطامية ديونز

    Do estate logo image

5

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,800,000 = فـيو ملكي صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,700,000 = Trible Highet + صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه تشطيب راقي برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

5

    5

    ١٬٣٢٤ متر مربع

    ٩٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع متشطبه بالكامل بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

5

    7+

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص بسعر لقطه فيلا مستقلة للبيع في القطامية ديونز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه تشطيب راقي برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

5

    7

    ١٬٣٢٤ متر مربع

    ١١٣٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر فيلا فى القطاميه ديونز صف تانى من الجولف

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مكتملة التشطيب في كثبان قطامية

    متصدر

    Home Agent logo image

5

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر فيلا مستقلة للبيع في القطامية ديونز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٤٢٩٬٧٢٢ جنيه

    فيلا بفيو خيالي علي landscape متشطبه واستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بنسبة تشطيب 70% للبيع في قطامية ديونز

    متصدر

    Global Marketing Real Estate logo image

5

    5

    ١٬٦٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في قطامية ديونز بفيو جولف

    Global Marketing Real Estate logo image

5

    5

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

2