بيوت و فلل للبيع في قطامية ديونز, صفحة 6

339 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٣١ متر مربع

    ١٧٩٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1754م 10غرف بموقع مميز -Katamya Dunes

    AK Circle logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف للبيع تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

7+

    7+

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه تشطيب راقي برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

5

    7

    ١٬٣٢٤ متر مربع

    ١١٣٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا بأميز و ارقى موقع جولف فيو

    Square real estate logo image

7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه تشطيب راقي برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

6

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فيلا مميزه صف اول بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

4

    5

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب راقي استلام فوري بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

6

    6

    ٩٨٧ متر مربع

    ١٢١٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر فيلا فى القطاميه ديونز صف تانى من الجولف

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فى القطاميه ديونز على الجولف للبيع

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه تشطيب راقي صف اول جولف بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

6

    7+

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع 1270متر بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

7

    7

    ١٬٢٧٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه ريسيل جولف فيو بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

7

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر و لوكيشن مميز جدا فيلا في قطامية ديونز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

7

    7+

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 400 متر استلام فوري تشطيب سوبر لوكس فيو مميز

    MD Signature logo image

4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1700م في قطامية ديونز بسعر وموقع مميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    7

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ١٬٠٣٠ متر مربع

    ١٧٩٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 1100م صف ثاني على الجولف قطامية ديونز

    New Avenue Real Estate logo image

7

    4

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متاح للبيع في قطامية ديونز بإطلالة جولف

    Ninety Two logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مكتملة التشطيب في كثبان قطامية

    متصدر

    Home Agent logo image

5

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | حمام سباحة خاص | قطامية ديونز

    Darcom for Real Estate logo image

7

    7+

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في قطاميه ديونز – موقع مميز

    Ninety Two logo image

7

    7

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع صف اول علي الجولف القطاميه ديونز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1600م بالقطامية ديونز، فيو جولف و بحيرة

    ETHOS logo image

7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1600م بالقطامية ديونز، فيو جولف و بحيرة

    ETHOS logo image

7+

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع