بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 36

4,697 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 650 م استلام فوري للبيع في Lake View

    AK Circle logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه فيلا مستقله تسليم فوري - موقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٨١٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فلة مستقلة في افضل لوكيشن وربارخص سعر

    Right Direction logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ازار2 بموقع وسعر مميزين استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣١ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري مع بيزمنت و بموقع متميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١١٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

3

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٢١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استند الون فيلا استلام فوري موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ليك فيو متشطبة بحمام سباحة

    AK Circle logo image

5

    4

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن فى كمبوند ماونتن فيو 1.1 فى التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروش بحمام سباحه خاص في بالم هيلز 2

    Treasure Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 228م بحري متشطب بالمطبخ و التيكفات

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٨٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٨٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في كمبوند بالم هيلز نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

3

    4

    ٣٣٦ متر مربع

    ١١٤٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق فيلا مستقلة جاردن فيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في كمبوند ماونتن فيو التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا للبيع في ماونتن فيو فى التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش ، اقل من سعر السوق بالمطبخ و التكيف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٣٥٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع في سيتي جيت - بتسهيلات مميزه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف بأطلالة الجولف – تقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا 4غرف بحري بأطلالة جولف مباشرة بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٤٧٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري تلال ايست القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على فيو مفتوح علي جنينة مع مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-متشطب-بحري-استلام فوري- اكبر جاردن

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في الباتيو اورو - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٢٬٧٠٨٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون 500م للبيع في سيتي جيت- بتسهيلات

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٥١ متر مربع

    ١٣٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع