بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 34

4,697 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة بالم هيلز موقع مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر ممتاز - تشطيب كامل - استلام فورى - موقع مميز

    East wing logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣١ متر مربع

    ٢١٤٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا نوع E موقع مميز باقل سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٥٠٦ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٢٬٠١٧٬١٠٧ جنيه

    فيلا للبيع – ماونتن فيو آي سيتي | موقع مميز بحري

    Beltone logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٤٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون 487م للبيع في ازار التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٨٧ متر مربع

    ٩٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا موقع مميز جدا جاهوه للاستلام لقطة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٢٬٦٤٢٬٤٠٩ جنيه

    فيلا للبيع – ماونتن فيو 1.1 |مباشرة على الحديقة

    Beltone logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠٧٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 302متر استلام فوري في اعمار زايد الجديده

    Rokn Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند بالم هيلز نيو كايرو

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا مستقلة استلام قريب و بالتقسيط- للبيع

    متصدر

    Right Direction logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1600م للبيع في ليك فيو حمام سباحة

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – بالم هيلز التخمع الخامس

    Beltone logo image

4

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة مع حمام سباحة للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

5

    4

    ١٬١٤٥ متر مربع

    ١١١٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Capital Home. logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٦٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ثاني صف حولف باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦١٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone للبيع – ستون بارك، القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ارض لكواترو فى سيتى جيت استلام فورى

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى سيتى جيت استلام فورى موقع مميز جدا

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 800 متشطبة استلام فوري بحمام سباحة في

    AK Circle logo image

5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون نص تشطيب مميز في كمبوند ليان

    ABAZA for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ١١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بحمام سباحة للبيع في ليك فيو

    AK Circle logo image

5

    4

    ٦٧٠ متر مربع

    ١٨١٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حديقة كبيره نصف تشطيب بالم هيلز قطاميه 2

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع