بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 40

4,713 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ١٠٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا مستقلة بمساحة 1200م بفيو علي البحيرة

    TPV logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر توين هاوس بمساحة 470م للبيع في ليس روز

    TPV logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة توين هاوس بتشطيب سوبر لوكس بحمام سباحة

    TPV logo image

3

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نصف فيلا تطل على اكبر جاردن استلام فوري سعر مميز

    Selective logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجاردن خاصة تشطيب لوكس غير مجروحة

    Selective logo image

    شارع رقم 2, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Hodoud for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في فيلدج جراوند قطاميه من بالم هيلز

    Hodoud for Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في الديار القطرية سيتي جيت

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ٩٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة كاملة التشطيب للبيع في حياة ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣١ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة مفروشة بحمام سباحة للبيع في لوروا

    Akar Town Real Estate logo image

6

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 977 متر بموقع مميز للبيع في فاونتن بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج C كاملة التشطيب للبيع في ديار مخابرات

    Akar Town Real Estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٣٣ متر مربع

    ٧٥٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا 500 متر للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله للبيع في سيتي جيت - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله كورنر للبيع في سيتي جيت - بتسهيلات

    ERE Investments logo image

5

    6

    ٥٤٨ متر مربع

    ٩١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 360م متشطبه للبيع في ميفيدا اعمار - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله 500م للبيع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا- باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون متشطبه في زد ايست ب اقل مقدم

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بأكبر مساحة ارض و أقل سعر

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٣١ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى للبيع بأفضل فيو و أقل سعر

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في اميز موقع

    The Polygon logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٠٧٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل اوفر واقل مقدم-فيلا منفصله ف سيتي جيت-اوبن فيو

    ERE Investments logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل للبيع باقل سعر في سيتي جيت-تكمله اقساط

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع