بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 14

4,733 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ٦٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة للبيع | Sodic Villette – المرحلة 5

    Laucienda For Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاج سيتي اوريجامي بجاردن ورووف

    Aqarpedia For Resale logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالتكييفات بالتقسيط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٦٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا بسعر 24 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بالم هيلز فيلا استلام فوري باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,000,000=فيلا جاهزه( 3 ادوار+ تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا بسعر 24 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بأفضل فيو و أقل سعر - استلام قريب

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٠٦٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا بسعر 24 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنة مع تقسيط علي 6 سنوات لاند سكيب فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في ليان أقل سعر السوق استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل بمساحة 450م لوكيشن مميز -فيو لاند سكيب

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك – بموقع مميز

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندلون فيلا باقل سعر في الماركت-برايم بوكيشين

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٢٦٠٬٢٣٠ جنيه

    فيلا بجاردن خاصه للبيع فى تلال ايست التجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع متشطبه ف ستون بارك التجمع

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    sv in فيليت الترا مودرن بالفرش و التكيفات --------

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٩٨٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا بجاردن-ماونتين فيو اي سيتي اقل سعر ريدي

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بالتكييفات في التجمع الخامس

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في بالم هيلز فيو رائع بسعر مغرى

6

    7

    ٥٣٨ متر مربع

    ٩١٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كورنر استلام فورى ڤيو مميز فى ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٧٨٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اكبر فيلا بأرقى وأفضل المواقع استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٠٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا ٣٨٦م جولف فيو سيتي جيت موقع مميز

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة فيلا مستقلة سيتي جيت موقع مميز جدا

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦١٬٥٩٤٬٣٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع 4 غرف بموقع مميز-scarlet

    AK Circle logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٥٩٬٩٨٥ جنيه/متر مربع