بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 12

4,733 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب – موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بانورامية على الجولف بتقسيط على 8س!!

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٤١٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع 760متر ريسيل متشطبة كايرو التجمع

    Property Hills  One logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلتك الفاخرة اقساط تصل الي10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري Open View تقسيمة مميزة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باطلاله مميزه فى سيتي جيت مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٥٥٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مقدم 5% فقط فى موقع مميز فى سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٥٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مقدم 5% فى بالم هيلز القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري بسعر مش هيتكرر في المراسم

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – Katameya Hills | موقع مميز جدً

    Laucienda For Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع في كريسنت ووك القاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠١٤٬٤٨٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبه في القاهرة الجديده علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥١ متر مربع

    ١٩٦٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبه من لافيستا للبيع قسط يصل ل7سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١٩٩٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في كمبوند ليان التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٩٢٬٧٨٩ جنيه

    فيلا كورنر فيو خيالي علي landscape قسط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع بموقع متميز في سوان ليك حسن علام

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سوديك فيليت

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٩٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا I للبيع | Mountain View Hyde Park

    Laucienda For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس بأكبر حديقة متشطب بالكامل قسط 9 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع في فيليت بمساحة مميزة

    New Capital Home. logo image

6

    6

    ٦٤٥ متر مربع

    ٢٠٩٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون تايب 2 نصف تشطيب موقع مميز بالكمبوند

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اكبر مساحة زيد ايست ريسيل استلام فوري 7 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥١٢ متر مربع

    ١٤٤٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق 4 غرف فيلا مستقله ازار انفينيتي

    Edge Real Estates logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى كمبوند سيتى جيت قطري ديار

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اميز قصر 1000م في تاج سيتي باتجاه بحري مباشر

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع