بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 13

4,733 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 388م في سوان ليك التجمع فيو مميز جدا

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٢٥٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type E 385م استلام فوري للبيع بالم هيلز

    AK Circle logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٦٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل سعر في السوق استلام فوري فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو في موقع متميز اقل سعر في السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٧٦ متر مربع

    ٦٦٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر فيلا في فيليت استلام فوري - لوكيشن مميز

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة في موقع مميز بسعر اقل من السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٨١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندالون 360 متر كمبوند بالم هيلز

    Property Hills  One logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز - بحري للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٥٨٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاج سيتي اوريجامي بسعر مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

3

    2

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاج سيتي اوريجامي بجاردن ورووف

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في Swan Lake Residence – Scarlet

    AK Circle logo image

3

    4

    ٤١٠ متر مربع

    ١٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو جاردن متشطبة بالكامل موقع مميز

    متصدر

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون 460م للبيع من واتر واي بأقل مقدم

    Oaks Real Estate logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحري-لوكيشن مميز بأرخص سعر في الماركت

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    متصدر

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في السوق تاون هاوس للبيع بتقسيمه مميزه

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٦١٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع بموقع متميز استلام خلال سنه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا برايم لوكيشن بالتقسيط علي 4 سنين استلام فوري

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع متميز ريسيل للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقلة كورنر في بالم هيلز بحري بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من بالم هيلز في التجمع الخامس باقل مقدم

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز بكمبوند مونتن فيو اي سيتي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وان ستوري فيلا برايم لوكيشن للبيع بمونتن فيو

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع