عقارات للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 44

6,837 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن ( بخصم للكاش 50% ) في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون كورنر للبيع في سراي - كافانا

    Treasure Real estate logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4 نوم متشطب بمقدم 5% تقسيط 10 سنوات

    Towers Map logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع في جرين سكوير فيو علي حديقه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اليفا مستقبل سيتي

    Remax Today logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في لافينير , 160متر

    Prime Company logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مش هيتكرر بالم هيلز المستقبل

    IRTKAZ logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري بخصم50% بالتقسيط ع 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 120م - نصف تشطيب - Bloomfields

    Brick Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف متشطبة اقساط 10 سنين بفيو مفتوح علي park

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن في القاهرة الجديدة بنص السعر

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم373K امتلك شقه أفضل تقسيمه قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس بجاردن خصم للكاش 50 %بالتقسيط 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على بُعد 5 دقائق من مدينة مدينتي.

    Empire real estate and investment logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في موقع متميز داخل الكمبوند

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب بأقل سعر و اقساط في سراي -فيو رائع

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٤٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري فيلا عـ طريق السويس مباشر امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه 220 متر للبيع بارك فيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 2نوم جاهزة للمعاينه بالمستقبل سيتي

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٧١١٬٧٣٣ جنيه

    اس فيلا كورنر اقل من سعر السوق موقع متميز في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس(180م)فى بارك سنترال حسن علام بتشطيب VIP

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه 160م متشطبه في بارك سنترال حسن علام

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري دبل فيو بأقل سعر في سراي - امام مدينتي

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دبل فيو استلام فوري بسعر لقطه - امام مدينتي

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة مع استوديو في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٣٥ جنيه/متر مربع