عقارات للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 41

6,837 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات بأقساط طويله على ٩ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه تاون هاوس متشطب بالكامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ٣ غرف فى احسن لوكيشن على لاندسكيب متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالتكييفات على ٩ سنوات اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٠٦٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة على ٩ سنوات بجانب ميڤيدا فى اميز موقع

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار بجوار ميفيدا اقساط على 9 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر VIP للبيع في سراي خصم ٥٠٪؜ للكاش

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أوفر بيع لشقه 160م 3غرف في كمبوند سراي SARAI

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ريسيل جاهزة للسكن في هابتاون - غرفتين

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجادرن استلام فوري في هابتاون - برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم و اقساط استلام ٢٠٢٦ بموقع مميز على الفيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    S Villa للبيع بكومباوند Sarai | Phase Shea

    Catchers investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للمتر مميزه جداً بموقع مميز جداً فرصه

    New Avenue Real Estate logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 212 متر استلام فوري للبيع بجوار مدينتي - سراي

    Closer logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه موقع مميز استلام فوري في بلوم فيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٦٬٢٥٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام دوبل فيو في كمبوند سراي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقة جاهزة للسكن في هابتاون

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع ف كمبوند بترفلاي ب 10 تقسيط

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بڤيو مميز ومقدم واقساط جاهزه للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% اخر شقة دوبلكس للبيع بروف خاص فى سراى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة استلام فوري في سيزونس هاب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م دابل فيو مميز في كمبوند سرتي بجوار مدينتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كمبوند سراي علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع