شقق فندقية للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل

35 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفندقيه مع Swiss inn

    Crafters Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٢٬٥٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية جاهزه للاستلام بحري واجهة حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤١٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 3 غرف 150م متشطبة بالكامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالكامل مقدم 385 الف علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالكامل مقدم 150 الف علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 3 غرف 150م متشطبة بالكامل علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع داخل سراي أفضل لوكيشن

    Impact Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٩٥٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه في المستقبل سيتي شركه سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه بالتكيفات اجمالي١١،٠٠٠،٠٠٠ قسط شهري٦٥الف

    Nile Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمتشطبه بالتكيفات اجمالي٨،٤٠٠،٠٠٠ قسط شهري ٤٩الف

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقي متشطب بالتكيفات باقل سعر قسط ١٠ الاف

    Nile Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه فقلب مستقبل سيتي تشطيب فاخر بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفه فندقيه بخصم مليون جنيه واقساط ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات - بوليفارد المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات - بوليفارد المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات - بوليفارد المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات - بوليفارد المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

2