عقارات استوديو رخيصة للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل

145 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو بحري بأرخص سعر وافضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بإطلالة لاجون للبيع في سراي S2

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو لاندسكيب تكمله اقساط

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

استوديو

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بسراي باقل سعر بالماركت

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 80م مميز بمقدم 360الف فقططط و اقساط ع12سنه!

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر استوديو بسعر مميز لفتره محدده في elm tree

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع12سنه امتلك ستديو بجاردن بمقدم300K ذا بترفلاي

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فورى بحديقه بأقل سعر فى الكومبوند

    Makanak Investments logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم 50% بجوار مدينتي مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر ستوديو 65 م في كمبوند الير مستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٨٬٥٠٠ جنيه

    امتلك استوديو في سراي بالقرب من العاصمة ومدينتي

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع داخل سراي أفضل لوكيشن

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٩٥٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو رائع استلام قريب - في سراي ريسيل بقسط

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بلومفيلدز في موقع مميز بمقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمرحله كرونس استلام اول السنه

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن للبيع في سراي - شيا ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في سراي | أقل سعر | استلام 2026

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية | ستوديو "كرونز" للبيع كاش فى سراى

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع +بجاردن للاستثمار او السكن في المستقبل

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استديو في السوق في مرحلة كرونز سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع – مرحلة إيلان | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٣٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل بسعر مميز في سراي | أقساط

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع