عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 38

1,416 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل للبيع سيتي جيت القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 290 م جاهز للاستلام للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 325متر استلام فوري برايم لوكيشن اوبن فيو

    Square real estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديدة City Gate

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ١٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع توين هاوس ريسيل بالتقسيط برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط ريسيل تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سيتي جيت استلام فوري نصف تشطيب

    KAMF logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح على الجولف كومباوند سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز توين هاوس بحديقة واسعة جميع الاتجاهات

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 4 غرف نوم بمقدم ١,٤٣٥,٠٠٠ في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ٩٩٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VIP ع شكل قصر فاخر ع اكبر جولف ب 3 وجهات

    Falcon for Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكشين متشطبة بالكامل في سيتي جييت

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٥٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون 470م للبيع في سيتي جيت - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٦٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت – مرحلة سافير

    Beltone logo image

3

    2

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في City Gate | جاهز للاستلام

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 475 متر بموقع مميز للبيع في سيتي جيت

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاردن فيو بأقل سعر و اقساط استلام قريب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٨٩٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في كواترو أوبال | كورنر بمقدم مميز

    New Capital Home. logo image

4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٦٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تاون هاوس كورنر ريسيل سيتي جيت القاهرة الجديد

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحري بمقدم ٥٪ متشطبه بالكامل في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٢٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع تطل علي لاند سكيب في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع