دوبلكس للبيع في سيتي جيت

10 عقارات أخرى
  • 11

    دوبلكس

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف للبيع على الجولف سيتي جيت بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر اخر دوبليكس باطلاله لاجون علي10سنين!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس تشطيب كامل 4 غرف في سيتي جيت علي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بمقدم 5% تقسيط على 10 سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١١١٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٧٬٦١٧٬٩٧٢ جنيه

    • فيلا كواترو للبيع – سيتي جيت أوبال

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر ٢٥٥م ٤ غرف تشطيب كامل في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف نوم - دوبلكس مميز - متشطب - فيو مميز - للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بأقل سعر فى افضل مشاريع التجمع على الجولف

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا سيتي جيت استلام فوري بالتجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر ٢٥٥م ٤ غرف تشطيب كامل في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع