عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 41

1,416 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 4 غرف علي الجولف بمقدم 5٪ في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٢٠٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٨١١٬٦٠٠ جنيه

    مباشرة من فريق إعادة بيع شقق سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٢٦١٬٦٠٠ جنيه

    تاون هاوس مباشرة من فريق إعادة بيع سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك 5 غرف متشطبه دبل فيو بتقسيط على 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٢٥٨ متر مربع

    ٢٣٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيو مفتوح علي لاند سكاب للبيع-سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 334 متر تسليم فوري بأفضل سعر في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 325 متر للبيع في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس بموقع مميز في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في الجولدن سكوير قسط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٨٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لوكيشن مميز وڤيو مفتوح للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬١٤٩٬٢١٢ جنيه

    شقة للبيع في سيتي جيت – سافاير

    Beltone logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4غرف موقع مميز استلام فوري ف سيتي جيت التجمع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر فاخرة نصف تشطيب مطلة على ملعب الجولف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١٩٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب مطلة على ملعب الجولف للبيع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٨٦٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب الصف الأول من ملعب الجولف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٤١٢٬٨٧٥ جنيه

    شقة تشطيب كامل تطل على اللاندسكيب في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٠١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب جاهزة للسكن في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١١٩٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري بإطلالة على حمام السباحة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك فيلا فاخرة داخل كمبوند City Gat

    Arabia For Real estate logo image

5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٢٤٤٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا - مرحلة جارنيت - القاهره الجديده

    Empire real estate and investment logo image

4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٥٥٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سيتى جيت جولف ريزيدنس

    We are consultancy logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٧٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل جاهز للاستلام للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٣١٨٬٢٥٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت ديار القطريه

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ١٥٧٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل للبيع سيتي جيت الديار القطريه

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٦ جنيه/متر مربع