عقارات للبيع في سيتي جيت, صفحة 35

1,398 عقارات أخرى
  • 10

    دوبلكس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا سيتي جيت استلام فوري بالتجمع الخامس

    Mr .Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مباشر على الجولف بالكامل باقل سعر .

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٢٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو مميز بقسط على 8 سنين فقط

    Apart Real estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٩٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع استلام قريب فيو على الجولف .

    Apart Real estate logo image

3

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس Vip كورنر 3 وجهات رئيسيه ع جولف و لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٤١٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سيتي جيت جولف فيو

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس جاهز علي الاستلام ب اقل سعر

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع بفيو مفتوح وسعر مميز

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت من ديار القطرية - شقة 3 نوم بحديقة خاصة

    Blu Real Estate Marketing logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٩٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع تقسيط حتى 5 سنوات سيتي جيت التجمع.

    Sedra Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 280 م للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع اكبر مساحة ارض City Gate

    Smart Step logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا 386م 6 غرف 4 ماستر سفاير استلام فوري

    Spade consultancy logo image

6

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس للبيع بمقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس للبيع بفيو مميز

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع استلام سنتين

    TREX logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٦٣٢٬٦٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٤٢٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بسعر مميز للبيع باقساط حتى 2027

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 254 م للبيع -استلام فوري -city gate

    AK Circle logo image

5

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 650الف واستلم ستديو متشطب بأقل سعر في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الجولف للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٦٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي الجولف استلام قريب كمبوند سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

6

    3

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٨٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٥٥٬٢٠٥ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل تسليم قريب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٨٦ جنيه/متر مربع