شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 94

4,962 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حسن علام هاب تاون شقه فى الدور التالت للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٦٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة 3نوم في ماونتـن فيـو المستقبـل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع موقع متميز في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٣٬٧٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة مباشرة على المسبح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف |باقل سعر | فيو مميز داخلي بالريفير بارك

    Gate real estate marketing logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 140م كورنر بحري | ريسيل باقل سعر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٣٧٬٤٠٠ جنيه

    151م بيتا جرينز سور بسور لمدينتى مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هاب تاون | المستقبل سيتي

    Circle Realestate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع في سراي بتقسيط علي 12 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اكبر مساحة شقة 190م مميزه باليفا -بالريفير

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكشن في قلب الريفير | شقة غرفتين | ريسيل

    Gate real estate marketing logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف موقع مميز + تقسيط طويل بأقل مقدم

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه جاهزه للسكن في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمبوند سراي فيو مميز

    KAMF logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 160م باقل سعر | فيو مميز داخلي بالريفير

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة 190م في ريفيـر بـارك المستقبـل

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقة دبل فيو | 190م بالريفير ريسيل

    Gate real estate marketing logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم ٢٥٠،٠٠٠بتقسيط علي ١٢ سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-موقع مميز جدا-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم وعاين الان شقة 3نوم بالمستقبل بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 140م كورنر بحري | ريسيل باقل سعر

    Gate real estate marketing logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| شقة غرفتين ب الريفير داخل الكمبوند | اقساط

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٠م للبيع في لافينير | المستقبل سيتي

    Circle Realestate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في هاب تاون بارك فيو مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي على الكلوب هاوس

    KAMF logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع