شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 90

4,962 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف و ليفنج قسط شهري ٧٠ الف ١٠ سنوات بدون فوائد

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم ٢٥٠،٠٠٠ بتقسيط علي ١٢ سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري ٥٠ الف بدون دفعات سنويه - موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز في سراي بتقسيط ١٢ سنه - خصم للكاش

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 231م استلام فوري بالمستقبل وقسط علي 10 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٦٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 169 متر للبيع في سراي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٧٢٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم و ليفينج بحري بالتقسيط بدون مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شقتك في المستقبل سيتي - موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بفيو مفتوح في جرين سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاند سكيب وبموقع متميز في جرين سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز المستقبل سيتي ١٠ سنوات تقسيط بدون فوائد

    New Avenue Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ٣٥٠ الف -10 سنوات تقسيط - المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٧٬٣٨٢ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع في Valda Village مدينة مستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٧١٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٣٬٢٥٩ جنيه

    شقة ثلاث غرف مع التقسيط حتي 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣غرف و ليفنج قسط شهري ٧٠ الف ١٠ سنوات بدون فوائد

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى جرين سكوير أفضل موقع جاهزه لاستلام باطلاله

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٣٣٬١٣٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقه في كومباوند سكني فاخر بطابع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٦٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم ارضي بجاردن استلام فوري في زيزينيا بقسط6س

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم و ليفينج ٦٩ الف شهريا موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٤٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري للبيع في سراي بفيو مميز ريسيل

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٣٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٩٥٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة شقة NEO Gardeens | Wadi Degla Dev

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف بموقع متميز مقدم ٥٪؜ - قسط شهري ٨٠ الف

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز في بلوم فيلدز مرحله الداون تاون

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص سعر في سوق شقة بمقدم واقساط للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع