شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 92

4,962 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع في كابيتال جاردنز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في مدينه المستقبل سيتي امام المزار

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٥٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في المستقبل سيتي امام المزار

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٨٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف بيع مع مقدم و اقساط في المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    1

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٨٧٬٣٢٤ جنيه

    شقة بيع دور ارضي بمقدم 325 الف واقساط حتي 8سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري 3 غرف موقع مميز كابيتال جاردنز بالم هليز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٣٣٨ جنيه

    شقة بيع بدون مقدم في المستقبل سيتي غرفتين

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٥١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للمعاينه فيو رائع بأقل سعر في سراي

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠١٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مستقبل سيتي فالدا فيلدج أقل سعر موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤١٤٬٨١٢ جنيه

    لوكيشن مميز في المستقبل سيتي شقة 179 متر دور ثالث

    MD Signature logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 154م بجاردن بمقدم 1,3M قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بلومفيلدز من تطوير مصر - موقع مميز

    Flag square Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع مقدم واقساط حتي 8 سنوات بيع في فالدا فيليدج

    New Avenue Real Estate logo image

1

    2

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بلوم فيلدز بأقساط مستقبل سيتي موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 30م استوديو جاهزة للبيع

    AK Circle logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع في المستقبل سيتي 0% مقدم و اقساط متساوية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 12 سنه امتلك شقه بخصم كبير ف سراي

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٢٧٬٤٣٧ جنيه

    اطلالة مميزة بانوراما فيو شقة 150 متر مستقبل سيتي

    MD Signature logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٢٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة مع التقسيط حتي 8 سنوات في مدينة المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    1

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 3غرف مع مقدم 5%داخل كمبوند فالدا فيلدج

    New Avenue Real Estate logo image

3

    1

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب خاص في كمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٨٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع في كمبوند فالدا فيلدج في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري بخصم50% و تقسيط ع 12 سنهSARAI

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع إطلالة مفتوحة استلام فوري بارك فيو هاب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٠١٬٤٦٦ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في هاب تاون – تطل على بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٢٬١٥١ جنيه/متر مربع