شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 97

4,962 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للسكن شقة 253م لوكيشن مميز استلام فوري

    MD Signature logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٤٬٤٦٨ جنيه

    شقة في مدينة المستقبل بسعر مميز - تطوير مصر

    Wnsta how logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر لمده اسبوع فقط شقه 170 متر فيو مميز

    S signature logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل موقع في قلب المستقبل - بأقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرفه في أليفا|مطلوب 2,4 مليون كاش+الاقساط

    Merak Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٤ غرف للبيع في سراي بفيو مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة مفتوحة | واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز في سراي بتقسيط ١٢ سنه -خصم للكاش

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع في سراي بمقدم ٤٠٠،٠٠٠

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند بارك سنترال قسط 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١١٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة في MV Aliva بأقل مقدم وموقع مميز

    why solutions logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٧٣٬٤٧٦ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شقة 3 غرف للبيع في الريفر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 2نوم بأقل سعر مع تطوير مصر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بمقدم 5% واقساط علي 10 سنوات في قلب المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف للبيع بالتقسيط باقل مقدم في كمبوند الير

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة مفتوحة واجهة بحري | المرحلة 2

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فوري بخصم للكاش 35% بالتقسيط في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠١٤٬٩٦٥ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شقة 3 غرف فيو داخلي للبيع ف الريفر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فورى فيو جاردن فى بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو لانداسكيب - تكملة اقساط حتى 2032

    Country For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 198م للبيع بكمبوند بارك سنترال بمقدم 2,100,000

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    195 متر موقع مميز مع إطلالة على المساحات الخضراء

    Country For Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند بارك سنترال بسعر الطرح الاول

    Oaks Real Estate logo image

1

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فورى فيو جاردن فى بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع