شقق للبيع في التجمع السادس, صفحة 3

535 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف دور متكرر بأفضل تقسيمه ف هايد بارك

    Closer logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب فاخر بخصم 35% علي التقسيط / نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٦٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬١٦٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبه 201م فيو مفتوح بخصم 6 مليون / نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٠٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 74 متر للبيع بكمبوند هايد بارك سنترال بأقل سعر

    TREX logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 104متر للبيع في هايد بارك سنترال التجمع السادس

    Selection Code logo image

2

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ٦٨٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • كايروفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٥٠٬٤٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Rna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك دقائق من التسعين الجنوبي قسط14سنة

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لن يتكرر شقة غرفتين فىHome Residenceوقسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+غرفة نانى بالتجمع 5 مقدم 550ألف توتال11م

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقه خاصه في الباتيو ريفا بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الباتيو فيدا اقل من سعر الشركة

    Western House logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • مي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٣٧٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Wajha Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في القاهره الجديده شقه للبيع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القاهره الجديده اقل مقدم و اطول اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي8 سنين شقه للبيع في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن باقل سعر موقع مميز في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% فقط شقه للبيع في موقع مميز القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٧٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • أكاسا ألما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٧٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 87م بجاردن بكمبوند Hyde Park امام الAUC

    Closer logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٧٥٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم للبيع في الباتيو ريفا بالتجمع بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٦٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار ال AUC امتلك شقه بمقدم 939K ف Hyde Park

    Closer logo image

2

    1

    ١١٦ متر مربع

    ٩٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بأميز لوكيشن بالتجمع Nest بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٧٠٬٦٠٠ جنيه

    غرفة 87م مميزة للبيع في جراند لين اقساط تصل ل 14س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٦٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الباتيو ريفا لوكيشن مميز استلام قريب.

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى هايد بارك مقدم 5% وتقسيط على 10سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦١٥٬٠٥٠ جنيه

    شقة بجاردن 3نوم بسعر لقطه بالتجمع تسهيلات 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أحجز الان شقتك بسعر مميز بالتجمع السادس-قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 2 غرفة متاح للبيع داخل كمبوند هايد بارك

    Ninety Two logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • سعادة بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 5 غرفة