شقق للبيع في التجمع السادس, صفحة 6

535 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بجوار هايد بارك بالتجمع | قسط10سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأميز لوكيشن وبأقل سعر بالتجمع االسادس

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3نوم باقل سعر بالتجمع قسط10سنين+خصم10%

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٩٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره محدوده شقه للبيع بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف 214 متر بموقع مميز

    Apart Real estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87 م + 24 م روف للبيع بكمبوند هايد بارك سنترال

    TREX logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٩٨٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع فيو مميز على لاندسكيب بقسط 8سنين.

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٢٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو لاندسكيب بقسط على 8 سنين فقط.

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٣٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو مميز بمقدم 5% و قسط 10 سنين .

    Apart Real estate logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(150م)بمقدم10% فى هايد بارك سنترال

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لقطه ( تقسيمه ذكيه+خصوصيه تامه ) Hyde park

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م بسعر لقطه للبيع في التجمع السادس بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو لقطه ( تقسيمه ذكيه+خصوصيه تامه ) Hyde park

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة مكتملة التشطيب بالتقسيط حتى 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة مكتملة التشطيب بالتقسيط حتى 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 380,000 بموقع مميز - التجمع السادس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط 10سنوات امتلك شقة برايم لوكيشن للبيع- فاليس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مع جاردن فيو بحيره ولاندسكيب بمقدم 5%

    The Map Investments logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف في مشروع الباتيو فيدا بمقدم 578,000 فقط

    The Map Investments logo image

    الباتيو فيدا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 455الف و امتلك شقتك في هايد بارك قسط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٩٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف برايم لوكيشن بأقل سعر في لافيستا التجمع

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف برايم لوكيشن بأقل سعر في لافيستا التجمع

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف برايم لوكيشن بأقل سعر في لافيستا التجمع

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف برايم لوكيشن بأقل سعر في لافيستا التجمع

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف برايم لوكيشن بأقل سعر في لافيستا التجمع

    متصدر

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع