شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 7

1,795 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٥٧٬٠٩٤ جنيه

    شقة بحديقة باقل مقدم 5% فى ماونتن فيو اى سيتى

    Platinum Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٥٦٬٠٦٨ جنيه

    اقل سعر شقة فى ماونتن فيو استلام فوري خصم 40%

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة بارخص سعر بلوكيشن لقطة في اي سيتي

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 77م ريسيل بحري فيو حديقة ونادي بسعر خاص

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 235م للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Next Door Consultancy logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع بموقع مميز في ماونتن فيو

    Aspire Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري تكمله اقساط

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز تشطيب كامل

    RE/MAX 1st Choice logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Mountain View iCity New Cairo

    Beltone logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬١٣٩٬٤٠٥ جنيه

    شقة للبيع فى ماونتن فيو استلام فورى باقل سعر

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 10% فى قلب التجمع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٧٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه نصف تشطيب للبيع اطلاله لاجون بارك

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري Open view في ماونتن فيو اي سيتي

    Skyline logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م فوري دور 2 بشرفة وإطلالة مميزة وقسط مريح

    Aqar Misr logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام سنة بمقدم وتكملة اقساط موقع مميز

    Skyline logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م فيو مميز متشطب Mountain View iCity

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تلت غرف متشطبه علي اكبر لاندسكاب بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فيو مميز استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم في موقع متميز في آي سيتي

    Do estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضى فى ماونتن فيو اى سيتي ٢١٠ متر + ٥٠ م

    Do estate logo image

2

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بمساحة ٢١٠ متر + حديقة ٥٠ م فى آي سيتي

    Do estate logo image

2

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف 170 متر في آي سيتي على الملعب

    Do estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع