شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 12

1,795 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٨٦ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بتشطيب فندقي فى مونتن فيو اي سيتى

    Picky Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل - بسعر لقطة - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة كلوب بارك - بسعر لقطة - موقع مميز فيو النادي

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شامل اشتراك النادي - مرحلة كلوب بارك - بسعر لقطططة

    متصدر

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة فيو مفتو لاند سكيب فى ماونتن فيو

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي بسعر مميز اوبن فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق بمليون جنيه شقه بيع استلام فوري

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي استلام فوري متشطبة بالكامل بأقل سعر

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه سوبر لوكس في ماونتن ڤيو آي سيتى

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه سوبر لوكس في ماونتن ڤيو آي سيتى

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو كورنر مباشرة إلى نادي ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه بجاردن فيMV ب1.5مليون مقدم او كاش9

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز ڤيو مفتوح متميز بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز ڤيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز ڤيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز فيو لاجون بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز فيو لاندسكيب باقل سعر فى اى سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في مونتن فيو اي سيتي باقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي مميزة

    New Capital Home. logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع – ماونتن فيو آي سيتي

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع