شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 3

1,795 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م استلام فوري للبيع في ماونتن فيو نيو كاير

    Z Investments For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩١٧٬٠٥٢ جنيه

    شقة استلام سنة للبيع في مونتن فيو اي سيتي التجمع

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م للبيع استلام فوري في ماونتن فيو التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر | شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 إكستنشن

    Beltone logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م للبيع استلام فوري في ماونتن فيو التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة في الاجون فيو رائع ماونتن فيو اي سيتي الت

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بأفضل سعر في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام بجاردن خاص في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بسعر مميز و موقع مميز ماونتن فيو

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م استلام فوري للبيع في ماونتن فيو نيو كاير

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه رووف في ماونتن فيو اي سيتي , 165متر

    Prime Company logo image

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في ماونتن فيو اي سيتي لاجون,240م

    Prime Company logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شقه فيو لاجون دايركت 3 غرف بحري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بأفضل سعر في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مميزة في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف نوم استلام فوري موقع مميز

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري ريسيل في ماونتن فيو اي سيتي

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي، تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز و موقع مميز ماونتن فيو

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية | شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيو مفتوح استلام فوري

    Global Hills logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع