شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 6

1,795 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر ف الماركت-جاهزه للمعاينه برايم لوكيشن

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر -جاهوه للمعاينه في كلاب بارك-اقل سعر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر مميزة اقل من سعر السوق مقدم واقساط

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شقه في التجمع فيو لاجون صريح 3 غرف

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في مرحلة اللاجون

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ماونتين فيو اي سيتي باقل سعر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة في نورث بارك لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم وتكملة اقساط في mv اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه سوبر لوكس باقل سعر برايم لوكيشين-فوري

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن اقل سعر-جاهزه للمعاينه برايم لوكيشن

    متصدر

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة بجاردن في نورث بارك لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري في موقع متميز في ماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري شاملة النادي و الجراج

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١١٧ متر مربع

    ٤٠٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ريسيل فى موقع مميز جدا استلام فورى

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري برايم لوكيشن فيو لاند سكيب

    Selective logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٩٠٬٣٥٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع | Prime Location | استلام 2027

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل من سعر السوق في موقع متميز استلام ٤ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة في اي سيتي دور اول استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم و اقساط اقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بسعر لقطة ارخص من سعر الشركة بماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٦١٬٤٢١ جنيه

    شقة للبيع | استلام 2027 | فرصة مميزة في التجمع الخ

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة ٣ غزف تشطيب كامل استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٩٧١٬٩٩٥ جنيه

    شقة بموقع مميز فى ماونتن فيو اى سيتى التجمع قسط

    Platinum Properties logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬١٢١٬٦٥٢ جنيه

    شقة بموقع مميز فى ماونتن فيو اى سيتى التجمع قسط

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣١٬٧٠٥ جنيه/متر مربع