شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 2

1,795 عقارات أخرى
  • 27

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ب 5,700 في الماركت كله

    Empire real estate and investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – مساحة مميزة وسعر

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو التجمع جاهزه للسكن

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مرحله جديده من ماونتن فيو مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو التجمع جاهزه للسكن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحله جديده فى ماونتن فيو شقه للبيع مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس في ماونتن فيو – كاملة التشطيب

    Beltone logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالتقسيط في اللاجون اي سيتي

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع حيوي - استلام فوري بأقل اقساط - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز في ماونتن فيو - استلام فوري - بسعر لقطة

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب حديث بالكامل— استلام فوري -موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بموقع مميز - سعر لقطة استلام فوري ٤ غرف

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأفضل سعر في السوق

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م عاللاجون مباشرة ريسيل/تقسيط ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة تشطيب كامل موقع مميز ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن استلام فوري في التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م استلام فوري في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بخصم 40%

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع آي سيتي كلوب بارك إطلالة مفتوحة جاهزة

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع استلام فورى جاهزة

    Rakar Investments logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VYE Sodic – الشيخ زايد الجديدة

    Rokn Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع آي سيتي كلوب بارك جاهزة بسعر مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالفرش استلام فوري بتقسيط 5 سنين

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع