شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 41

1,796 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت موقع متميز جدا دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع فوق الممتاز دايركت ڤيو لاجون بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز ڤيو مفتوح بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بتشطيبات كاملة للبيع في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن ممتاز جدا ف كمبوند ماونتن فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة للبيع في نورث بارك ماونتن فيو اي سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن تشطيب كامل بالتكييفات بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بمقدم واقساط على 5سنوات

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنه بمقدم واقل توتال في ماونتن فيو

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة فى الكومباوند

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر للقطه في ماونتن فيو التجمع

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع في ماونتن فيو اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع في ماونتن فيو اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفوري بسعر قابل للتفاوض ف اي سيتي اكتوبر

    Property Group logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في ماونتن فيو آي سيتي 150 متر

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م تشطيب كامل في ماونتن فيو آي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كورنر في ماونتن فيو اي سيتي , 140متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٨٬٧٤٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في ماونتن فيو اي سيتي , 140متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 م جاهزة للاستلام آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز تستلم بعد سنه؟ فيو مميز -3 غرف - بسعر مميز

    Premium Homes logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند مونتن فيو اي سيتي سوبر لوكس

    Guides Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع