شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 43

1,796 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو الاجون بسعر للقطة واكبر مساحة

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 بسعر للقطه فيو رائع في الاجون ماونتن فيو

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل مقدم وجهه بحري برايم لوكيشن في اي سيتي

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٢٤٬٢٢٠ جنيه

    شقة 110م اي سيتي – فيو لاندسكيب – تسليم 2027

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٧٤٬٦٦٨ جنيه

    شقه ٣ غرف في ماونتن ڤيو اي سيتي من غير اوڤر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٧٣٬٧٧٤ جنيه

    شقه في ماونتن ڤيو لاجون ڤيو بأقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر استلام فوري بحري بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقة استلام فوري باقل سعر فالسوق

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في السوق بحري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة لاستلام بجاردن خاص في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٩٬٢٥٠ جنيه

    شقة فوري بالـACs+جاردن-16مليون كاش او 5مليون مقدم

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري للبيع في ماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٤٬٧٠٠ جنيه

    الحق الفرصة و اشتري شقه متشطبة بالتكييفات و استثمر

    Premium Homes logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع بماونتن فيوiCity سعر مميز بالتقسيط

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٣٤٩٬٤٥٣ جنيه

    شقة فيو مميز بمقدم 10% ع الدائري الاوسطي قسط 8سنين

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل3غرف+ناني شاملة الجراج والنادي-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٧٦٬٨٢٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في ماونتن فيو آي سيتي –التجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون وامتلك شقتك كاملة التشطيب بكمبوند مايان

    New Home for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف جاهزة للمعاينه في قلب التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخصم40%ف قلب اللوتس تقسيمه رائعه بالسعر القديم

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع مطبخ للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Experts Home logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة باقل سعر في ماونتن في اي سيتي 4 غرف فوري

    Property Hills  One logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي - كلوب بارك

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م 3 غرف نوم استلام فوري بمقدم و اقساط

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٥٥٧ جنيه/متر مربع