شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 42

1,796 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة 135م بفيوجاردن موقع مميز (لفترةمحدوده

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بروف مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٨٢٬٥٧٥ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي، موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 130م استلام فوري متشطبه80% الان

    Bright logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٢٤٥ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤١٢٬٠٥٢ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية راقية في ماونتن فيو آي سيتي (iCity)

    Better Estate Investment logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – سعر مميز – محارة

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق تطل مباشرة علي club house

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حياة الرفاهية في ماونتن فيو آي سيتي (MV iCity)

    Better Estate Investment logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شقة للبيع بموقع مميز ريسيل متشطبة بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من السوق شقة بجاردن اي سيتي نورث بارك

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شقة للبيع بموقع مميز ريسيل متشطبة بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة غرفتين بجاردن استلام فورى بماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز إطلاله جانبيه علي النادي بحري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر 210متر

    Genova Investment logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-ارخص شقة165م بموقع مميز فالماركت

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل فيو مفتوح علي اللاند سكيب

    All 90 logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-شقة ارضي170م بجاردن75م موقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-ارخص شقة 165م دايركت سنترال بارك

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع