شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 40

1,796 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع فيAddress East استلام فوري

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع حديقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Experts Home logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة جدا شقة للبيع في mountain view icity

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 2 غرفة في ماونتن فيو اي سيتي موقع مميز

    Views for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة شاملة الجراج+النادي-ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - افضل سعر - لوكيشين ممتاز

    Citizen Home logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز باقل سعر بماونتن فيو التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ريسيل برايم لوكيشين باقل سعر في-الماركت

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على حمام السباحة في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاث غرف نوم في ماونتن فيو اي سيتي

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في ماونتن فيو سيتي

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر عل اللاجون دايركت بحري جاهزه للمعاينه

    Remax The Address logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري من ماونتن فيو التجمع الخامس

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف باقل سعر -برايم لوكيشين فيو كلاب- فوري

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف باقل سعر -برايم لوكيشين فيو كلاب- فوري

    Remax The Address logo image

3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو اي سيتي شقة غرفتين جاهزه للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالكامل موقع متميز خصوصيه عاليه

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل سوبر لوكس بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز جدا بحري صريح دايركت ڤيو لاجون

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه موقع متميز ڤيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للاستلام بحري صريح بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت موقع متميز جدا بحري صريح استلام فوري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع