تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 35

2,270 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن لتاون هاوس للبيع بفيو مفتوح في ازار 2

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٧٥٩٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للمعاينه مع مدخل مباشر على المحور الرئيسي

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فيو مباشر على النادي باقل سعر

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٦٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 3 غرف للبيع ارخص سعر في الماركت

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب تشطيب ألترا سوبر لوكس ليان

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل فيو لاندسكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٧٬٦١٧٬٩٧٢ جنيه

    ارخص سعر لكواترو للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون 258م للبيع في كمبوند ديستركت 5 مراكز

    Horizon Estate logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩١٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بأكبر مساحة ارض فى سيتى جيت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر تاون كورنر-اوبن فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل عائلي مميز في بالم هيلز روف وبنتهاوس

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل 176 فيو مميز بالتقسيط فى ازار لقطة

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225متر استلام فورى بالتقسيط على 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس فى ازار جاهز للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس جاهز للسكن مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

6

    6

    ٢٥٣ متر مربع

    ٨٩٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة تاون هاوس كورنر بمقدم 5% بأميز موقع

    Square real estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في أزار 1 – تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠١٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري تاون هاوس بمقدم 5% بأميز موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس متشطب واستلام فوري

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت تاون هاوس للبيع تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحيرة في تلال إيست – فرصة لن تتكرر

    متصدر

    clear scope logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام مع مدخل مباشر على المحور الرئيسي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم6,5مليون للبيع تاون هاوس بأميز ارقى موقع

    Square real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام قريب و بإطلاله مميزه على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Palm Hills NewCairo Townhouse Corner Ready to move

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع