تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 38

2,272 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٢٨٬٤٣٥٬٧٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس بتشطيب فاخر استلام سنه و نصف-7سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شمل التركيبات الكهربائية والتكييفية والمياه والغاز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بالتكيفات و حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬١٣٢٬٥٠٠ جنيه

    تاونهاوس 200 متر في مارك جاردن بالقاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ازار2 باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله فاخره-متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس ريسيل برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٦٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس للبيع، تشطيب كامل، في موقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل تاون هاوس للبيع، تشطيب كامل، في موقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٨٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بسعر مميز بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب ف التجمع استلام سنتين تقسيط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٤٤٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٨٨٢٬٤٧٥ جنيه

    أنظمة سداد مرنة مع عضوية نادي وأمن على مدار الساعة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس موقع مميز جدا باقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف نوم بإطلالة خلابة للبيع في كورنر ميفيدا

    Brand Facility Management logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت -للبيع تاون هاوس كورنر 390م 90% تشطيب

    YaKan Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتى جيت تاون هاوس كورنر للبيع فيو لاند سكيب وبحرى

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في التجمع الخامس علي الجولف باقساط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في التجمع الخامس علي الجولف باقساط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في التجمع الخامس علي الجولف باقساط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في التجمع الخامس علي الجولف باقساط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاووس للبيع متشطب بمقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري 176 م برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر فى التجمع بمقدم 840,000 الف

    Chances Real Estate logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٩٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب تكييفات+المطبخ فى زا سكوير

    TREX logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ب ماونتن فيو هايد بارك استلام فورى

    Smart Step logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع