تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 31

2,270 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من لافيستا بالتجمع 5 متشطبه مقدم 2م-كاش 29م

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام فى زيد إيست

    Do estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٩٨٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٤٬٧٧٥٬٠٥٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب ​​في أورا زيد إيست التسليم ٢٠٢٦

    Do estate logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر جاهز للسكن في ديستركت 5

    Do estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٥٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في شرق القاهرة مباشرة على البحيرة.

    Crafters Real Estate logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تاون هاوس ٢٢٥ متر للبيع قريبة الاستلام

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مفيدا اعمار

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ( 176 م ) فى ازار بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو بموقع مميز للبيع في سيتي جيت التجمع الخامس

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع – لايان صبور |موقع متميز جدًا

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٦١٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو لاجون ماونتن فيو هايد بارك

    Merak Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٢٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر – ميفيدا | موقع متميز وسعر مغرى

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام في سيتي جيت –

    Next Door Consultancy logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بأفضل موقع - فيليت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٢٧٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٣٧٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بحديقة خاصة في ماونتن فيو 1.1

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأفضل لوكيشن - فيليت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٣٣٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب - فيليت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ١٣٦٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بلوكىشن مميز - ازار 2

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالتقسيط على 4 سنوات فيو الجولف ..

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر - ازار 1

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص تاون كورنر في بالم هيلز استلام فوري بموقع جيد

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع باقل مقدم استلام ٢٠٢٧

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بميفيدا فيو مفتوح متشطب لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلالة على السنترال بارك بسعر مميز

    why solutions logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٣ جنيه

    تاون هاوس استلام شهر9 بمرحله (Elect) بااقل مقدم

    Momentum logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع