تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 36

2,272 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل في موقع مميز في سيتي جيت

    Allocate Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند مراسم

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع في كمبوند مفيدا

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز في أفين – فرصة استثمارية حصرية

3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٨٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مُجهز بالكامل للبيع بدفعة أولى 5% فقط.

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١١٨٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٨٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس المجهز بالكامل مع عرض محدود!!

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ميدل بكمبوند ليان

    Massar logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر وموقع واطلالة مميزين

    why solutions logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو بإطلالة جولف في أوبال– موقع مميز

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع بمقدم واقساط في Zed East

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٠٨٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم6,5مليون للبيع تاون هاوس بأميز ارقى موقع

    Square real estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كواترو للبيع باكبر ارض واستلام وارخص سعر

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم6,5مليون للبيع تاون هاوس بأميز ارقى موقع

    Square real estate logo image

4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشر على اللاندسكيب وأنظمة سداد طويلة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    “تاون هاوس مميز للبيع في أزار – باقل سعر

    Picky Properties logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون متشطب بحمام سباحة اقساط 15 سنه في تالال

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥١٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٨٨١٬٧٥٦ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز فى اى فيو اى سيتى-استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالتقسيط حتى 2029 و استلام 2027 سيتى جيت

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٩٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع - ديستريكت 5 فيو رائع بسعر مغرى

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩١٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر تاون هاوس باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بنص سعرها للبيع بفيو مميز علي جاردن

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل لوكيشن بكمبوند دستركت فايف

    Gold Routes logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس برايم لوكيشن للبيع بكمبوند هايد بارك

    Gold Routes logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٦٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ( 176 م ) جاهزه للاستلام فى ازار

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٢٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع – فرصة مميزة بمقدم مناسب

    Mr .Estates logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع