عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 43

4,301 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية لامتلاك اس فيلا 212م بدون اوفر في سراي

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو مفتوح و تشطيب كامل فى فيليت

    Do estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا منفصله نموزج( V ) فيو الجولف

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٨ متر مربع

    ١٤٥٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي بتسهيلات علي 12 سنة 680م4 نوم

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة بانورامية على الجولف بتقسيط على 8س!!

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٤١٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك 5 غرف متشطبه دبل فيو بتقسيط على 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٢٢٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز - تبة عالية - أقل سعر - بحري

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع بإطلالة جولف – ميراج سيتي – فوري

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٢٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالم هيلز ارقى كمبوندات القاهره الجديده

    I-Zone logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    S Villa كورنر للبيع اقل مقدم – مميزه Sheya | سراي

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٣٣٥٬٧٩٠ جنيه

    بالسعر القديم و تقسيط 10 سنين - فيلا بتشطيب فاخر!!

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٤١٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة في Stone Park فيلا مستقلة بإطلالة لاجون واسع

    Mr .Estates logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم و اقساط حتى ديسمبر 2028 فى هاب تاون

    Do estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٣ متر مربع

    ٧٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في Azzar 2 – استلام فوري

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز 5 غرف فى كايرو فستيفال سيتي

    Do estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٤٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالمطبخ والتكيفات - موقع مميز - بافضل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيبات خاصه بحمام سباحه حاله اول سكن بالمطبخ

    Just 4U logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ١١٠٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كورنر للبيع في سي إف سي أوريانا 2

    Country For Real Estate logo image

5

    6

    ٤١٧ متر مربع

    ٢١٥٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع– فيلا فاخرة في أوريانا 2، كايرو فستيفال سيتي

    Beltone logo image

5

    6

    ٦٨٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في كمبوند ديار اركو التجمع Dyar

    Sonic For Real-Estate logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف سكارليت استلام فوري باقل مقدم فيو روعه

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون تشطيب المالك للبيع في ميفيدا التجمع

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢١٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون نصف مفروشه للبيع في ميفيدا التجمع

    Fortune Real Estate logo image

5

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٦٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مودرن للبيع – هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسيراري S1 جاهزة للاستلام

    Aqarpedia For Resale logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع