عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 42

4,301 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ١٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند قطاميه ديونز صف اول

    Arabia For Real estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثالث جولف – كمبوند سيتي جيت | ديار

    Arabia For Real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١١١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - إطلالة على المساحات الخضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين فالي, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند ماونتن فيو 2

    Arabia For Real estate logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في كمبوند ليك فيو بوتيك بيبزمنت موقع مميز

    Arabia For Real estate logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيليستا هيلز، أبتاون القاهرة

    Soul Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٢٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كلاسيك كامل التشطيب بأفضل سعر وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٩١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا بكموبند سراي استلام فوري

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 400م دور كامل بموقع متميز بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع المنتزه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | Twin House في كمبوند Concordia

    Monte Mar logo image

    كونكورد جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع بموقع متميز في سوان ليك حسن علام

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخرةجاهزة للاستلام بموقع مميز ولاندسكيب

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا VG1 مدينتي بحيرة وجولف فيو تصميم فندقي فاخر

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤٤١ متر مربع

    ١٤٠٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة جولف وبحيرات | 3500 متر

    Smart Home logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٬٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فوري 5 غرف للبيع في المستثمرين بسعر لقطه

    S signature logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٨٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم توين هاوس بموقع مميز ولاند سكيب فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة | موقع مميز جداً | توين هاوس 4غرف 303م

    Edge Real Estates logo image

5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١١٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة صف ثاني على الجولف بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٨٩٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٧٩٢٬٣٨٠ جنيه

    فيلا توين هاوس 330 م بالتقسيط فى مدينتي فورسيزون

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٠٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بالتقسيط علي 7 سنين استلام سنة

    I properties Real Estate Consultant logo image

5

    6

    ٢٩٩ متر مربع

    ١٦٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص فيلا للبيع في سيتي جيت برووف واسع بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٥٥٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز القاهره الجديده تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥١٨ متر مربع

    ١٥٦٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في ماركت 530 مساحه مباني اسلام فوري

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١١٬١٨٣٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر 212م عقد قديم واقل مقدم في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية لامتلاك اس فيلا 212م بدون اوفر في سراي

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع