عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 40

4,299 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 417 متر للبيع فى سعاده - التجمع الخامس

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤١٧ متر مربع

    ٥١٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيلا للبيع مباشرة على البحيرة في ليك فيو

    Masar Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم1.7Mوقسط10س جنب هايد بارك وميفيدا.

    ديجار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا استلام فوري للبيع بكايرو فيستفال ع4س

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى هايد بارك التجمع اقساط استلام ٣ شهور

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٢٠٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالم هيلز قطامية PX2 التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥١٣ متر مربع

    ١٠٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Laucienda For Real Estate logo image

5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع –كايرو فيستيفال سيتي (CFC)

    Laucienda For Real Estate logo image

5

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى هايد بارك التجمع اقساط استلام ٣ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باكبر مساحه 255م في HAVANA بخصم يصل ل40%

    Picky Properties logo image

    هافانا هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Laucienda For Real Estate logo image

5

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل مصر الجديدة

    Guides Real Estate logo image

    شارع نهرو, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع سوان ليك ريزيدنتس متشطب بالكامل

    Platinum Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٨١٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 5 غرف نوم بتشطيب كامل في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬١٩٠٬٦٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مستقبل سيتي - اقل مقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٤٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٢١٥٬٢٧٤ جنيه

    للبيع آي فيلا بيتش روف في أليفا ماونتن فيو مستقبل

    Homy Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٩٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل للبيع في ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب كامل للبيع في ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٨٢٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله ٥ غرف تطل على الجولف بأقساط على ٨ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٨٩٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى ستيت امام الرحاب بسعر اقل من السوق

    Capital Broker logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع التجمع الخامس بجوارالجامعه الامريكية

    شركة البحيري جروب logo image

    زهرة التجمع, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في هايد بارك – تشطيب فاخر وموقع مميز

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ١٣١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٩٤٬٠٥١ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كايروفستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٥٤ متر مربع

    ١٣٢٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون في سوان ليك بسعر وفيو مميز

5

    7+

    ٦٠١ متر مربع

    ١٤٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع