تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 3

233 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر تشطيب كامل تكيفات ومطبخ تاون استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون كورنر 3/4 تشطيب فى هايد بارك للبيع

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص تاون هاوس كورنر فى ليان للبيع

    Spade consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بالقسط بأرخص سعر في ستون بارك

    IRTKAZ logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر للبيع في كمبوند أزار اقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • إيفر القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cred Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفر نيو كايرو

    5 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر كورنر تاون هاوس للبيع بفيو مميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للمعاينة فى التجمع الخامس بجوار ميفيدا

    Selection Code logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٤٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميدتاون-سبيشيال تاونهاوس300م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند هايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمقدم واقساط استلام فوري بسعر لقطه

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • ازار

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ازار

    5 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري تاون هاوس كورنر للبيع ف بالم هيلز التجمع

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٦ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ٣٢٠م للبيع فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    كلاستر 3, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع ريسيل باقل من سعر السوق لقطه

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٥٠٬٨٧٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل - موقع مميز ​​- التسليم خلال 6 أشهر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ​​- موقع مميز - إطلالة بانورامية

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • لي روا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليس رويز

    5 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر في هايد بارك بموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر فيو لاندسكيب في أزار 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و احسن فيو تاون ميدل سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في ليان – موقع مميز بسعر مغرى جدا

5

    6

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري -برايم لوكيشن-تشطيب مودرن-دبل فيو-بحري

    Spade consultancy logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٠١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و اقل توتال تاون ميدل فى سعاده على الفيو

    Spade consultancy logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر و احسن فيو تاون كورنر سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٨٠٤٬١٢٠ جنيه

    كواترو فيلا للبيع في كايرو فستيفال استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٨٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز قطامية اكستنشن-تاونهاوس كورنر 280م للبيع

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري سوان ليك ريزيدانس

    متصدر

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠١٬٢١٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…