تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في هايد بارك

38 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    view golf + pool town house corner 294m 4bed 15y

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٤ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون لقطة لقطة لقطة للبيع في هايد بارك التجمع

    Next Level Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فورى دبل فيو فى هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٧٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا كورنر للبيع في كمبوند هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في هايد بارك

    The Broker EG logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كلاسيك للبيع بكمبوند هايد بارك بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ل فيلا متشطبه في هايد بارك استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايبد بارك تسليم فوري بموقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200 تاون هاوس تشطيب كامل هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مودرن في هايد بارك مرحلة بيكس فيل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون كورنر 3/4 تشطيب فى هايد بارك للبيع

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند هايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمقدم واقساط استلام فوري بسعر لقطه

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ٣٢٠م للبيع فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    كلاستر 3, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر في هايد بارك بموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٨٠٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر متشطب بالمطبخ ب حديقه 220م في هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٧٩٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بافضل مرحلة هايد بارك فيو على الب

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون مودرن تشطيب الترا بوكس 5غرف استلام فورى256 م

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر - احسن موقع لتاون هاوس - متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس كلاسيك 360م بحرى فيو مفتوح في هايد

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك تشطيب فاخر فيو رائع

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٢٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر 309 م للبيع في هايد بارك

    Waystar Investment logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ٦٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز في هايد بارك تقسيط 6 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر اقل من السوق تاون هاوس ميدل للبيع Hyde Park

    Sweet Home Realestate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

2