تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 9

233 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع 258 متر مربع 4 غرف نوم بحرى

    ARC Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع 258 متر مربع 5 غرف نوم بحرى

    ARC Investments logo image

5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف متشطبة للبيع بخصم30% او اقساط, بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٩٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في قطامية جاردن متشطبة سوبر لوكس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في قطامية جاردن التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

5

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 5 غرف استلام فوري ريسيل بحري | سعر لقطه

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس على اللاجون استلام فورى- 287م - بالتجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٧٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في لي روا التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه استلام فوري بحري | اقل من سعر السوق

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل تاون هاوس تشطيب فاخر جدا أستلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية تاون هاوس بالتجمع الخامس موقع وسعر مميز

    Al Fanar Development and project management logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر تاون هاوس بتقسيمة واسعه من الداخل بسعر لقطة

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بتقسيط حتى 10 سنوات _ 97 هيلز

    IRTKAZ logo image

5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ١١٣٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بسعر مغري استلام فوري بقسط 3 سنين

    IRTKAZ logo image

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري في ازار 2 بموقع متميز

    Premises logo image

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ليان – جاهز للاستلام

    Capital Lords Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 5 غرف برايم لوكيشن باقساط حتي 15 سنه

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٠٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل جاهز للاستلام لوكيشن مميز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٦٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في كمبوند أزار استلام فورى

    Aqar Share logo image

5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 324.9 م للبيع التجمع الاول ديار بارك

    Remax Style logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه استلام فوري بحري | اقل من سعر السوق

    Coldwell Banker Wealth logo image

5

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطبة للبيع في هايد بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٣٣٦٬٠٤٦ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ماونتن فيو 3 التجمع

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Aqar Share logo image

5

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في أزار إنفينيتي – القاهرة

    Capital Lords Real Estate logo image

5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…