تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 2

233 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا بحري 5 غرف في كمبوند سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع 500م تشطيب كامل لينا سبرينجز

    Eastmark logo image

    لينا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٤٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا للبيع بمقدم أميز لوكيشن في ذا وندر مارك

    LevelA logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناون هاوس لقطة استلام فوري متشطب بالكامل بأقل سعر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ازار ليجيسى

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ازار ليجاسي

    5 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى أزار لوكيشن مميز

    KAMF logo image

5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز مقدم مليون قسط 10س كاش23م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز مقدم مليون قسط 10س كاش23م

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس كورنر في قطامية ديونز للبيع

    TPV logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس زاوية فيلينو القاهرة الجديدة | نصف تشطيب

    Property Network logo image

    فالينو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب مودرن بسعر مميز في ڤيليت

    Eviča logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185 متر فى ازار 2 القاهره الجديده

    متصدر

    Conquer Properties logo image

5

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    creektown-ll cazar تاون هاوس

    Grey Parrot Realty logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ل فيلا متشطبه في هايد بارك استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٤٬٥٠٢ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في كايرو فستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٨٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايبد بارك تسليم فوري بموقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    282 جراند ريزيدنس تاون هاوس

    Spade consultancy logo image

    جراند ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200 تاون هاوس تشطيب كامل هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديستريكت 5 تاون هاوس للبيع استلام فورى التجمع.

    Sedra Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر استلام فوري فيو مفتوح

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس كورنر في اميز لوكيشن بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

5

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ٨٣٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر - موقع مميز - جاهز للسكن

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مودرن في هايد بارك مرحلة بيكس فيل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر استلام فوري من المالك

    views investment logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بالكامل بكمبوند لي روا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…