بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 8

249 عقارات أخرى
  • 21

    فيلا

    ١٣٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ذا وندر مارك – مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٢٢٤م في كوكون مستقبل سيتي - تقسيط ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٦٧١٬١٣٣ جنيه

    فيلا استلام فوري قرب من العاصمة الإدارية ومدينتي

    Property Hills  One logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة بسعر شقة فى كمبوند سراى

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 10% في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 10% بأقل سعر في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١٣٣٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بمقدم 5% في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بمقدم 10% في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بأقل سعر في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سراي بافضل فيو لاندسكيب واقل سعر

    Nile Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلام فورى تطل على مساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون في كمبوند سراي المستقبل سيتي بمقدم 5%

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ١٤١٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بمقدم 5% في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري فيلا استاندالون باقل من سعرها للبيع ف سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٦٧٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬١٩٠٬٤٤٠ جنيه

    فيلا مستقلة في سراي استلام قريب مرحلة فلل فقط

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Z للبيع بإطلالة مميزة في سراي، وحدات محدودة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬١٧٢٬٣٥٣ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة في مدينة المستقبل بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعرشقة ف جرين سكوير صبور المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٢٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقة خاصة - ٣ غرف نوم - سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م | Butterfly | أقل سعر

    Selection Code logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا بروف خاص ات ايست صبور المستقبل قسط 10س

    Property Hills  One logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 35% او تقسيط 8 سنين فيلا فاخرة و موقع عالمي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع بسعر مميز بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٤٣٤٬٥٠٩ جنيه

    فيلا بروف للبيع بأقل مقدم لفترة محدودة

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩١٬٩٠٠ جنيه/متر مربع