بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 36

1,087 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بروف 62 متر في ماونتن فيو باقل سعر في السوق

    views investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت - موقع مميز وجاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كاملة التشطيب للبيع PK2 بسعر مغرى

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز استاند الون 325م موقع مميز جدا و سعر لقطة

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٩٤٩٬٩٩٩ جنيه

    آي فيلا 315م | ماونتن فيو هايد بارك | فيو لاجون

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجاردن 269 متر في هايد بارك متشطبه بالكامل

    views investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر جيد ماونتن فيو

    Homy Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بماوتن فيو اى سيتى التجمع

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بارك فيلا بسعر جيد بماوتن فيو اى سيتى

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بماوتن فيو اى سيتى التجمع

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ارضي و اول ورروف بحديقة خاصة فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة من طابق واحد بحرى غير مجروحة في MV3

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – MV

    Beltone logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب كامل في موقع متميز جاهز للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا مارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر (V1) للبيع في أورجامي – تاج سيتي

    Beltone logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبة بمقدم 1,4 مليون في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    ايست فيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جدًا، استلام قريب في ليك فيوبوتيك

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٥٣٬٠٢٨ جنيه

    فيلا مستقله تطل على اللاندسكيب و لاجون بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع موقع مميز في اوريجامي جولف

    ERE logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع ريسيل باقساط حتي 2028 +استلام 5 شهور

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع في أميز موقع بالرحاب 1 نموذج i

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٢٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع – ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر توين هاوس فيو مفتوح استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٦٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في سعاده | وحدة مميزة استلام قريب يتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 3 غرف كاملة التشطيب للبيع في ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٦٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…